Autor Wątek: Minetki, Lodziki, 69 i te sprawy  (Przeczytany 7827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sulejmanoglu

Minetki, Lodziki, 69 i te sprawy
« dnia: Listopad 11, 2007, 11:03:06 am »
Jako ze bardzo lubie te tematy to zakladam do dyskusji publicznej

z mojej strony lubie sprawiac rozkosz mojej kobiecie za pomoca jezyka, jest to w pewien sposob sfinalizowanie sfery seksualnej z zaufaniem do siebie, bo nie kazda kobieta jest chetna przynajmniej na poczatku a tylko raz spotkalem sie z przypadkiem niecheci do seksu oralnego. Co do pozycji 69 ogolnie jest to jedna z lepszych pozycji lecz uwazam ze ciezko dojsc do wspolnego orgazmu bo kazdy chce skupic sie na partnerze i nie wychodzi , chyba ze mam za malo praktyki.

co do lodzika to tylko bylem bierca ;) lubie to lecz uwazam ze potrzeba do tego duzego doswiadczenia zaangazowania i odpowiedniej techniki;)

jakie jest wasze zdanie na te tematy
SFS 02

Zabrzańska Torcida

Offline mazano

• *
Odp: Minetki, Lodziki, 69 i te sprawy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2007, 15:19:23 pm »
ja lubie kobiece soczki ;] ;] wiecej wyjaśniać nie muszę ;p uwielbiam 69 i takie zabawy :)

Offline Dareass

• Spartan
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2007, 17:15:20 pm »
no ba :D nie samym  [sex] zyje czlowiek :P
Siła płynie z Krwią... a Duma razem z nią

Offline Joanna

• Moderator działu
  • Mam swoje szczęście, tylko gdzie??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2007, 17:30:25 pm »
Myslalam ze temat sie rozwinie, a tu taka kicha.Co jest panowie, nie macie zdania, czy jak.A moze wiekszosc nawet nie wie co i jak hmm  ;)   oczywiscie bez urazy chłopaki. ;D

To fantastyczna sprawa.Kazda jednak z metod ma swoje + i - .Faktem jest ze w pozycji 69 do szczytowania, w tej samej chwili ,jest dojsc trudno, jednak oboje z przyjemnosci mozemy kozystac obopulnie,a potem zadowolis sie stosunkiem w odpowiedniej chwili.Za to osobno, to juz całkiem inna bajka.Mimo ze, Przyjemosc ma oboje z partnerów(Dawca i biorca), to mimo to, dojsc moze tylko jedno.(chociaz  zdażaja sie przypadki szczytowania mimo ze jest sie dawca,czesciej u panów niz pań).Zawsze mozna potraktowac to, tylko jako gre wstepna.
Gdyby ludzkie twarze, były jak umysły, to po świecie chodziły by same potwory !!!

Offline Szalony Szeryf

• Administrator
    • Spartan7
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2007, 18:11:47 pm »
Ja wszystko lubię, nie będę się w szczegóły bawił.
Zresztą tutaj i tak wszyscy mają mnie za geja [lapka]

Offline Joanna

• Moderator działu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2007, 20:23:08 pm »
Nie wszyscy  :D
Gdyby ludzkie twarze, były jak umysły, to po świecie chodziły by same potwory !!!

Offline Szalony Szeryf

• Administrator
    • Spartan7
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2007, 20:40:11 pm »
Hehe [cool]

Offline hero

• Spartan
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2007, 20:53:35 pm »
Forum kulturystyczne a najwięcej się pisze o sexie:D
 [sex]
A kto nie lubi oralu ? wątpię czy są takie osoby;p
"Nadzieję dał mi Bóg, matka miłość, ojciec siłę... :))"

Offline Giera

• Moderator
    • www.forum.spartan7.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 13, 2007, 21:02:18 pm »
ja nie lubię bo strasznie usta mam po tym przesuszone
" Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze "

Offline hero

• Spartan
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2007, 21:03:20 pm »
a ja mam przesuszone na kacu strasznie. mimo to alkohol bardzo lubie;p
"Nadzieję dał mi Bóg, matka miłość, ojciec siłę... :))"

Offline Joanna

• Moderator działu
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2007, 21:07:03 pm »
Zdziwił bys sie, jest wiele kobiet i mężczyzn uwazajacych ze, sex oralny jest ponizajacy.Ze jak mozna wogóle całowac intymne czesci ciała,dotykac jezykiem, przeciez to jest okropne. Spotkałam sie juz z wieloma takimi wypowiedziami.Bardzo wiele osób wogóle nie podejmnie sie takiego zadania.Szczególnie jezeli ma byc osoba wykonujaca.Wiekszosc osób zmienia zdanie po, paru razach.Lecz niektóre, zostaja ze swoimi przekonaniami.Są poprostu takie cnoty dewoty, ze seks to tylko po bozemu i ma służyc płodzeniu dzieci a nie przyjemnosci.(to podejscie religijne), inni maja blokady psychiczne, ze jest to ponizanie partnera,nawet jesli partnetowi sprawia to przyjemnosc.Jescze inni mówią o nieczystosci sfer intymnych,chociaz przypuszczam ze kazdy sie myje i dba o swoje narzady rozrodcze.ach świat jest dziwny i tyle, ale jak to sie mówi...My ich postrzegamy zawsze tak, jak oni nas.

Przesuszone usta??pierwsze słysze.

Offline Szalony Szeryf

• Administrator
    • Spartan7
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2007, 21:07:40 pm »
ja nie lubię bo strasznie usta mam po tym przesuszone
Więcej pracuj ręką, a mniej wkładaj penisa do buzi, to nie będą się przesuszać [lapka]

Offline sulejmanoglu

« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2007, 10:59:40 am »
to moze dopisze jeszcze raz ja jak malo kto pisze

Sam mam taka kolezanke, mozna powiedziec ze przyjaciolke z ktora moze nigdy nie bylem i nie bede za jej poglady w sferze seksualnej kobieta atrakcyjna dojrzala nie młoda a seks uwaza jak zlo. Mowiac jej o moich potrzebach i doswiadczeniach uznala mnie za zboczenca ;) moze po trochu ma racje ale wg mnie seks po ciemku w pozycji klasycznej staje sie nudny bardzo szybko nie gadac mi tu ze dobrzy kochankowie nawet klasycznie ciagle moga czerpac przyjemnosc. Dziewczyna ta raczej nigdy nie sprawdzi jak smakuje oral a co do analu to napewno juz nie, choc ludzie sie zmieniaja dla mnie ona jest dziwna pod tym wzfledem ale moze dlatego ze jest bardzo religijna. Co do mnie sam z moja kobieta niechcialem byc biorca gdyz poprostu uwazalem ze to baba mam sama tego chciec a nie ze mam cos sugerowac jednak potym juz mi to bylo obojetne.

a co sadzicie o analu dla mnie jest to raczej z partnerka ktora kocham niemozliwe, z jakas obojetna mi ladacznica pod wyplewm jakis srodkow mogłbym sprawdzic ale raczej do przyjemnych sprawch to nie bedize nalezało

pozdro: [ludek] [ludek]

SFS 02

Zabrzańska Torcida

Offline Joanna

• Moderator działu
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 14, 2007, 14:18:35 pm »
Dlaczego niemożliwe.Co by cie przed tym powstrzymało??Kobiety które wypróbowały juz ten rodzaj stosunku, i przeszły przez najgorsza bariere(zarówno psychiczna , jak i bólową), czerpia wiele rozkoszy, wiekszosc z nich szczytuje podczas sexu analnego.A i dla wielu facetów jest to przyjemne.Naprzykład w przypadku, gdy partnerka jest za luĽna, badz facet jest nie za hojnie obdażony.Niektórzy wola wrecz tą dziurke , bo dostarcza im innych wrażen, czesto silniejszych doznan, a z drugiej strony, wykożystuja ja przy dniach plodnych , jak i w trakcie menstruacji  :)

Offline Szalony Szeryf

• Administrator
    • Spartan7
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 14, 2007, 16:08:52 pm »
Mam jedną znajomą która lubi anal, ale jak pierwszy raz spróbowała to ją dupa tydzień bolała.
Inna z kolei w życiu by się na to nie zgodziła.
Ja bym chętnie spróbował, ale nie będę nic wymuszał. W końcu to nie mnie będzie bolało.