Autor Wątek: XXXII MistrzostwaPolski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym Puławy 2008  (Przeczytany 1545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raptor

  • Moderator działu
  • *****
  • Wiadomości: 2043
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
M.   Zawodnik   Rok   Kraj   Waga   Nr   Przysiad   Wyciskanie leżąc   Martwy ciąg   Total   W.pkt.   Pkt.
- 56 kg   


1.   Wszola Dariusz   1978   ¦ródmieście Legnica   55,8   28   240   250   250   155   160   165   200   210   210   610   557,23   12
2.   Zambrzycki Tomasz   1985   Bacieczki Białystok   55,1   9   190   200   210   102,5   107,5   107,5   190   202,5   207,5   510   471,75   9
3.   Polecki Bartlomiej   1988   ¦ródmieście Legnica   56,0   14   175   185   190   105   110   115   175   185   190   470   427,84   8
4.   Markiewicz Piotr   1974   Zamek Kurzętnik   56,0   13   150   160   172,5   100   107,5   110   190   202,5   205   470   427,84   7
5.   Synak Jakub   1984   Kobra-Jass Kościan   54,2   24   165   175   180   100   107,5   110   165   165   180   440   413,77   6
6.   Wasniowski Leszek   1957   Wisła Puławy   55,9   17   115   122,5   127,5   100   100   102,5   120   130   135   360   328,28   5
- 60 kg   
   
   

1.   Osmialowski Pawel   1977   Tęcza-Społem Kielce   60,0   19   240   251   251   90   100   120   200   210   217,5   577,5   492,54   12
2.   Murawski Karol   1983   Zamek Kurzętnik   59,5   15   205   215   215   130   135   140   210   220   232,5   565   485,56   9
3.   Olechno Jacek   1989   Bacieczki Białystok   60,0   10   205   215   222,5   90   105   115   200   215   222,5   552,5   471,22   8
4.   Janik Dariusz   1983   AZS Umcs Lublin   58,9   12   170   180   180   105   115   122,5   170   180   190   475   412,06   7
5.   Szymaniak Michal   1986   Politechnika Warszawska   59,5   11   155   162,5   165   120   120   125   150   160   165   455   391,02   6
6.   Kropiwnicki Andrzej   1983   Michael Warszawa   59,6   3   170   185   185   90   100   100   160   170   185   455   390,43   5
- 67,5 kg   
   
   
   

1.   Kepczynski Grzegorz   1981   Kobra-Jass Kościan   67,5   16   225   235   242,5   132,5   137,5   137,5   225   235   240   607,5   468,38   12
2.   Giczan Artur   1988   Bacieczki Białystok   65,9   8   220   230   240   115   125   132,5   215   235   235   577,5   454,03   9
3.   Golak Dominik   1982   Megatron II Ełk   61,6   23   200   200   220   130   140   147,5   200   212,5   220   560   466,42   8
4.   Kowalik Bartlomiej   1984   AZS Umcs Lublin   66,3   20   190   200   205   120   127,5   127,5   200   215   225   545   426,35   7
5.   Uziello Grzegorz   1975   Tęcza-Społem Kielce   66,2   6   180   190   195   115   120   122,5   225   225   230   542,5   424,88   6
6.   Wisniewski Patryk   1987   Politechnika Warszawska   67,4   2   215   215   220   130   135   137,5   195   202,5   202,5   540   416,82   5
7.   Kalinski Antoni   1953   MKS Kutno   62,7   5   130   140   145   115   115   120   140   150   155   420   344,4   4
- 75 kg   
   

1.   Olech Jaroslaw   1974   Tęcza-Społem Kielce   74,4   1   300   300   320   190   200   213,5   290   305   320   837,5   600,15   12
2.   Kaminski Arkadiusz   1982   Zamek Kurzętnik   74,5   58   270   280   285   155   160   165   270   280   280   715   511,86   9
3.   Laszko Lukasz   1983   Michael Warszawa   74,8   22   250   270   290   135   142,5   147,5   240   260   270   687,5   490,8   8
4.   Jakimiuk Piotr   1987   AZS Umcs Lublin   74,3   7   180   190   205   140   150   157,5   180   180   200   547,5   392,72   7
5.   Nosorowski Wladyslaw   1958   Megatron II Ełk   70,2   59   145   155   155   85   95   100   175   180   195   425   317,81   6
?   Kwiatkowski Mikolaj   1992   Herkules Warszawa   68,4   45   170   170   180   110   115   120   165   180   180   Out   ?   ?
- 82,5 kg   
   

1.   Miller Daniel   1988   Herkules Warszawa   78,4   54   285   300   305   180   195   197,5   270   275   282,5   772,5   534,26   12
2.   Jarosiewicz Tomasz   1982   Tęcza-Społem Kielce   80,5   23   280   295   300   190   200   210   250   257,5   257,5   747,5   508,3   9
3.   Poterala Arkadiusz   1983   Politechnika Warszawska   81,2   35   255   260   265   160   167,5   172,5   240   247,5   257,5   690   466,71   8
4.   Cieplak Daniel   1973   Zamek Kurzętnik   81,7   42   230   240   240   190   200   205   250   260   262,5   690   464,99   7
5.   Olszewski Kornel   1981   AZS Uniwersytet Slaski   78,6   21   250   260   270   170   175   180   230   235   250   685   472,99   6
6.   Skorlutowski Wojciech   1979   Gryf Sierpc   81,0   56   240   250   260   160   170   180   250   260   270   680   460,63   5
7.   Jakubic Waldemar   1974   Wisła Puławy   82,5   18   240   242,5   250   150   155   155   260   280   295   677,5   453,85   4
8.   Roznowski Edward   1951   Tęcza-Społem Kielce   81,9   10   180   205   210   110   120   125   220   240   250   575   386,91   3
9.   Tamilowski Kazimierz   1948   Zamek Kurzętnik   81,6   13   140   140   155   135   145   150   160   180   180   485   327,08   2
?   Bielski Maciej   1990   Megatron II Ełk   80,8   53   260   280   280   140   145   145   250   #   #   Out   ?   ?
?   Ruminski Tomasz   1987   Michael Warszawa   81,6   36   200   200   225   130   130   140   220   230   230   Out   ?   ?
?   Szmeja Miroslaw   1967   Narew Pułtusk   81,7   47   250   250   250   150   150   150   250   250   #   Out   ?   ?
- 90 kg   
   
   

1.   Klimek Zbigniew   1982   Sudety Międzylesie   87,7   32   275   285   285   190   195   200   270   280   285   760   491,79   12
2.   Grzechnik Radoslaw   1983   Politechnika Warszawska   89,7   51   300   310   310   170   177,5   185   260   272,5   280   750   479,62   9
3.   Murcha Dominik   1979   Kobra-Jass Kościan   90,0   46   310   330   330   205   210   215   225   235   235   750   478,8   8
4.   Bieganski Andrzej   1983   Bacieczki Białystok   89,9   41   270   282,5   282,5   137,5   142,5   145   280   287,5   305   702,5   448,75   7
5.   Pietrusinski Eryk   1978   Kryształ Werbkowice   86,8   35   245   250   250   195   195   200   240   250   #   700   455,49   6
6.   Wisniewski Damian   1984   Politechnika Warszawska   89,7   23   250   250   260   175   185   185   250   255   255   675   431,66   5
7.   Baldyga Bartosz   1983   Herkules Warszawa   85,9   42   240   252,5   262,5   155   165   165   262,5   272,5   272,5   670   438,51   4
8.   AL Naal Khalill Kamil   1984   AZS Umcs Lublin   88,3   21   220   240   240   150   160   170   220   240   250   640   412,6   3
9.   Szczesny Witold   1951   Wisła Puławy   89,7   59   190   190   200   130   135   135   220   230   235   550   351,72   2
10.   Pajak Jan   1947   ¦ródmieście Legnica   85,6   56   175   185   190   120   127,5   130   185   195   205   500   327,85   1
?   Muszynski Karol   1989   Wisła Puławy   83,4   54   170   170   170   170   #   #   180   #   #   Out   ?   ?
?   Kosendiak Wojciech   1981   Sudety Międzylesie   89,5   1   200   215   225   175   175   175   230   #   #   Out   ?   ?
- 100 kg   

   

1.   Wiak Jacek   1975   Wisła Puławy   99,2   10   320   340   350   240   240   255   300   325   335   915   558,69   12
2.   Bielski Marcin   1988   Megatron II Ełk   99,8   4   340   340   362,5   190   200   210   300   310   312,5   850   517,73   9
3.   Kopienka Karol   1980   Kobra-Jass Kościan   95,8   19   310   330   345   190   200   200   320   320   330   840   520,54   8
4.   Mista Zdzislaw   1960   Tęcza-Społem Kielce   94,6   47   220   232,5   240   160   170   177,5   230   245   255   672,5   419,1   7
5.   Kita Pawel   1986   AZS Umcs Lublin   94,4   58   205   205   205   150   150   150   210   220   230   575   358,68   6
?   Szczepaniak Pawel   1985   Michael Warszawa   98,7   36   250   250   250   160   170   170   220   235   235   Out   ?   ?

Klasyfikacja - Najlepszy Zawodnik ZawodówM.   Zawodnik   Rok   Kraj   Waga   Trójbój   Wilks
1   Olech Jaroslaw   1974   Tęcza-Społem Kielce   74,4   837,5   600,15
2   Wiak Jacek   1975   Wisła Puławy   99,2   915   558,69
3   Wszola Dariusz   1978   ¦ródmieście Legnica   55,8   610   557,23
4   Miller Daniel   1988   Herkules Warszawa   78,4   772,5   534,26
5   Kopienka Karol   1980   Kobra-Jass Kościan   95,8   840   520,54
6   Bielski Marcin   1988   Megatron II Ełk   99,8   850   517,73
7   Kaminski Arkadiusz   1982   Zamek Kurzętnik   74,5   715   511,86
8   Jarosiewicz Tomasz   1982   Tęcza-Społem Kielce   80,5   747,5   508,3
9   Osmialowski Pawel   1977   Tęcza-Społem Kielce   60,0   577,5   492,54
10   Klimek Zbigniew   1982   Sudety Międzylesie   87,7   760   491,79
11   Laszko Lukasz   1983   Michael Warszawa   74,8   687,5   490,8
12   Murawski Karol   1983   Zamek Kurzętnik   59,5   565   485,56
13   Grzechnik Radoslaw   1983   Politechnika Warszawska   89,7   750   479,62
14   Murcha Dominik   1979   Kobra-Jass Kościan   90,0   750   478,8
15   Olszewski Kornel   1981   AZS Uniwersytet Slaski   78,6   685   472,99
16   Zambrzycki Tomasz   1985   Bacieczki Białystok   55,1   510   471,75
17   Olechno Jacek   1989   Bacieczki Białystok   60,0   552,5   471,22
18   Kepczynski Grzegorz   1981   Kobra-Jass Kościan   67,5   607,5   468,38
19   Poterala Arkadiusz   1983   Politechnika Warszawska   81,2   690   466,71
20   Golak Dominik   1982   Megatron II Ełk   61,6   560   466,42
21   Cieplak Daniel   1973   Zamek Kurzętnik   81,7   690   464,99
22   Skorlutowski Wojciech   1979   Gryf Sierpc   81,0   680   460,63
23   Pietrusinski Eryk   1978   Kryształ Werbkowice   86,8   700   455,49
24   Giczan Artur   1988   Bacieczki Białystok   65,9   577,5   454,03
25   Jakubic Waldemar   1974   Wisła Puławy   82,5   677,5   453,85
26   Bieganski Andrzej   1983   Bacieczki Białystok   89,9   702,5   448,75
27   Baldyga Bartosz   1983   Herkules Warszawa   85,9   670   438,51
28   Wisniewski Damian   1984   Politechnika Warszawska   89,7   675   431,66
29   Markiewicz Piotr   1974   Zamek Kurzętnik   56,0   470   427,84
30   Polecki Bartlomiej   1988   ¦ródmieście Legnica   56,0   470   427,84
31   Kowalik Bartlomiej   1984   AZS Umcs Lublin   66,3   545   426,35
32   Uziello Grzegorz   1975   Tęcza-Społem Kielce   66,2   542,5   424,88
33   Mista Zdzislaw   1960   Tęcza-Społem Kielce   94,6   672,5   419,1
34   Wisniewski Patryk   1987   Politechnika Warszawska   67,4   540   416,82
35   Synak Jakub   1984   Kobra-Jass Kościan   54,2   440   413,77
36   AL Naal Khalill Kamil   1984   AZS Umcs Lublin   88,3   640   412,6
37   Janik Dariusz   1983   AZS Umcs Lublin   58,9   475   412,06
38   Jakimiuk Piotr   1987   AZS Umcs Lublin   74,3   547,5   392,72
39   Szymaniak Michal   1986   Politechnika Warszawska   59,5   455   391,02
40   Kropiwnicki Andrzej   1983   Michael Warszawa   59,6   455   390,43
41   Roznowski Edward   1951   Tęcza-Społem Kielce   81,9   575   386,91
42   Kita Pawel   1986   AZS Umcs Lublin   94,4   575   358,68
43   Szczesny Witold   1951   Wisła Puławy   89,7   550   351,72
44   Kalinski Antoni   1953   MKS Kutno   62,7   420   344,4
45   Wasniowski Leszek   1957   Wisła Puławy   55,9   360   328,28
46   Pajak Jan   1947   ¦ródmieście Legnica   85,6   500   327,85
47   Tamilowski Kazimierz   1948   Zamek Kurzętnik   81,6   485   327,08
48   Nosorowski Wladyslaw   1958   Megatron II Ełk   70,2   425   317,81

Punktacja drużynowa   
   
   

1.   Tecza Spolem Kielce   49   [12+12+9+7+6+3]
2.   Kobra Jass Koscian   34   [12+8+8+6]
3.   Zamek Kurzetnik   34   [9+9+7+7+2]
4.   UKS Baciecczki Białystok   33   [9+9+8+7]
5.   Politechnika Warszawa   33   [9+8+6+5+5]
6.   AZS Umcs Lublin   30   [7+7+7+6+3]
7.   KS Wisla Pulawy   23   [12+5+4+2]
8.   Megatron II Elk   23   [9+8+6]
9.   TKKF Srodmiescie Legnica   21   [12+8+1]
10.   Herkules Warszawa   16   [12+4]
11.   Michael Warszawa   13   [8+5]
12.   MKS Sudety Miedzylesie   12   [12]
13.   Krysztal Werbkowice   6   [6]
13.   AZS Uniwerstyet Slaski   6   [6]
15.   SKS Gryf Sierpc   5   [5]
16.   MKS Kutnoutno   4   [4]


KOBIETY

M.   Zawodnik   Rok   Kraj   Waga   Nr   Przysiad   Wyciskanie leżąc   Martwy ciąg   TOTAL   W.pts.   Pts.
- 48 kg   
   
   
   
   
   I   II   III   I   II   III   I   II   III   
   
   

nk.   Feledyn Katarzyna   1993   Wisła ? Puławy   46,5   25   70   75   77,5   35   40   40   67,5   72,5   75   185   250,73   ?
nk.   Pogorzelska Karolina   1992   Kobra-Jass ? Kościan   47,5   52   45   55   60   30   32,5   32,5   65   75   85   160   213,53   ?
- 52 kg   

   

1.   Marciniak Agnieszka   1981   Tur ? Ryki   50,8   30   137,5   147,5   150   67,5   72,5   75   130   135   137,5   360   456,91   12
2.   Jurga Patrycja   1982   Kobra-Jass ? Kościan   50,6   43   135   145   150   62,5   67,5   70   130   142,5   145   357,5   455,09   9
3.   Rzetelska Klaudia   1986   Tęcza-Społem ? Kielce   51   51   105   115   120   47,5   52,5   52,5   105   112,5   117,5   285   360,63   8
4.   Pawlicka Agnieszka   1985   Tęcza-Społem ? Kielce   51   27   95   102,5   102,5   47,5   47,5   50   125   130   135   282,5   357,47   7
- 56 kg   
   
   

1.   Ziolkowska Agnieszka   1984   Michael ? Warszawa   55,1   1   130   140   145   60   67,5   70   140   150   160   372,5   443,87   12
2.   Sysa Katarzyna   1978   Kobra-Jass ? Kościan   53,6   10   120   130   135   50   52,5   57,5   110   120   125   312,5   380,5   9
3.   Kalwat Karolina   1985   Wisła ? Puławy   52,8   22   105   112,5   117,5   52,5   57,5   60   110   115   117,5   292,5   360,36   8
4.   Pluta Katarzyna   1985   Tęcza-Społem ? Kielce   55,8   31   100   105   115   50   55   55   120   130   132,5   287,5   339,22   7
?   Nobis Magdalena   1986   Wisła ? Puławy   56   50   105   105   105   52,5   57,5   60   95   100   107,5   Out   ?   ?
- 60 kg   
   

1.   Szymkowiak Maria   1961   Kobra-Jass ? Kościan   59,5   45   155   165   165   80   85   90   140   150   152,5   407,5   457,25   12
2.   Szymkowiak Wioleta   1988   Kobra-Jass ? Kościan   57,3   40   100   110   115   47,5   55   60   105   115   125   295   340,9   9
3.   Sloma Magdalena   1985   Tęcza-Społem ? Kielce   58,5   41   95   97,5   105   40   60   60   105   115   122,5   280   318,38   8
?   Gal Stanislawa   1961   Atlas ? Wesoła   59,3   29   120   120   120   70   70   70   160   #   #   Out   ?   ?
- 67,5 kg   
   

1.   Jablonska Magdalena   1985   AZS Uniwersytet ¦ląski   67   6   175   185   185   80   90   100   150   160   165   425   436,09   12
2.   Radwanska Jadwiga   1975   Azory ? Kraków   61,6   42   90   100   100   90   100   107,5   110   120   130   337,5   368,71   9
nk.   Krzesicka Ewelina   1989   Wisła ? Puławy   67,3   49   80   85   87,5   25   30   35   100   110   115   225   230,13   ?
- 75 kg   
      
   

1.   Pulut Katarzyna   1990   Tęcza-Społem ? Kielce   74,5   44   130   140   150   45   50   52,5   115   125   135   335   319,82   12
2.   Sedziak Agata   1989   Kobra-Jass ? Kościan   68   8   120   130   140   50   52,5   52,5   105   115   125   305   309,66   9
nk.   Wiejak Malgorzata   1992   Wisła ? Puławy   69,8   33   110   112,5   120   35   40   42,5   100   110   115   267,5   266,64   ?
- 82,5 kg   
      

1.   Szczepanik Dorota   1969   Azory ? Kraków   79,3   47   140   150   160   100   117,5   125   140   150   162,5   440   404,58   12

Klasyfikacja - Najlepsza Zawodniczka Zawodów1   Szymkowiak Maria   1961   Kobra-Jass ? Kościan   59,5   407,5   457,25
2   Marciniak Agnieszka   1981   Tur ? Ryki   50,8   360   456,91
3   Jurga Patrycja   1982   Kobra-Jass ? Kościan   50,6   357,5   455,09
4   Ziolkowska Agnieszka   1984   Michael ? Warszawa   55,1   372,5   443,87
5   Jablonska Magdalena   1985   AZS Uniwersytet ¦ląski   67   425   436,09
6   Szczepanik Dorota   1969   Azory ? Kraków   79,3   440   404,58
7   Sysa Katarzyna   1978   Kobra-Jass ? Kościan   53,6   312,5   380,5
8   Radwanska Jadwiga   1975   Azory ? Kraków   61,6   337,5   368,71
9   Rzetelska Klaudia   1986   Tęcza-Społem ? Kielce   51   285   360,63
10   Kalwat Karolina   1985   Wisła ? Puławy   52,8   292,5   360,36
11   Pawlicka Agnieszka   1985   Tęcza-Społem ? Kielce   51   282,5   357,47
12   Szymkowiak Wioleta   1988   Kobra-Jass ? Kościan   57,3   295   340,9
13   Pluta Katarzyna   1985   Tęcza-Społem ? Kielce   55,8   287,5   339,22
14   Pulut Katarzyna   1990   Tęcza-Społem ? Kielce   74,5   335   319,82
15   Sloma Magdalena   1985   Tęcza-Społem ? Kielce   58,5   280   318,38
16   Sedziak Agata   1989   Kobra-Jass ? Kościan   68   305   309,66



http://www.powerlifting.pl/
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2008, 09:16:35 am wysłana przez Raptor »